Vánoční akce

Potápěčská škola

Vánoční akce

kurz pro dva lidi

Potápěj se třeba s kámošem.

CELOSVĚTOVÁ LICENCE

Kurz pro 2 lidi

Vánoční akce obsahuje dva certifikované potápěčské kurzy : Scuba Diver a Open Water Diver. Chceš se potápět třeba s kamarádem, partnerem, kolegou a nevíš jestli ho to bude bavit? Tohle je akce přímo pro tento případ.

Pro kamaráda - Scuba Diver

Naučíš se potápět a získáš certifikaci pro ponor do 12 metrů s profesionálem SSI. Tohle není "ponor na zkoušku na 30min." Tohle je certifikovaný kurz s teorií, 2x bazén a dva ponory na volné vodě.

Pro Tebe - Open Water Diver - OWD

Celosvětově uznávaný výcvikový program, který nastartuje Tvé celoživotní dobrodružství jako certifikovaný potápěč. Výuka je společně s Tvým buddy v bazénu i na volné vodě. Certifikace do hloubky až 18m.

Po ukončení kurzu

Můžete spolu pokračovat v dalším potápěčským vzdělávání. Kamarád si může dodělat vyšší certifikaci na Open Water Diver a Ty můžeš pokračovat třeba na AOWD, Deep, Wreck, Ice Diver atd.

Scuba Diver + Open Water Diver

Podrobnosti o kurzech

CELOSVĚTOVÁ LICENCE

Scuba Diver

Naučíš se potápět a získáš certifikaci pro ponor do hloubky až 12 metrů s profesionálem SSI.

Open Water Diver

Po absolvování kurzu budeš certifikovaný jako potápěč na otevřené vodě SSI Open Water Diver.

Scuba Diver + Open Water Diver

8.490 Kč

Kurz můžete začít tento rok, ale klidně i na jaře 2022.

Zvýhodnění

Kurz Scuba Diver stojí 5.490,- + Kurz Open Water Diver 12.900,- Kč - celkem dva kurzy stojí 18.390,- Kč. Vánoční akce = 54% sleva. Papírové dva vouchery posíláme poštou na adresu kupujícího.

PADI 2
PADI
ssi
SSI
iantd
IANTD
dan
DAN potápěčské pojištění

Potápěčská škola DIVE5

Feel the Water

Co kurz obsahuje

Skoro všechno - od zapůjčení vybavení, přes pojištění, vstupy do bazénu a poplatky za vystavení certifikace. S sebou potřebuješ plavky, ručník a ABC - masku, šnorchl a ploutve. Nicméně ploutve Ti můžeme půjčit i my.

Co kurz neobsahuje

Jak jsme již zmínili - neobsahuje ABC, tedy masku, šnorchl a ploutve. Ty je lepší mít vlastní. Vše ostatní Ti půjčíme. Neobsahuje vstupy na české lokality, popřípadě dokončování kurzů v zahraničí. To řešíme individuálně dle požadavků vás, zákazníků.

Po ukončení kurzu

Hlavně spousta zážitků, nových přátel a zkušeností. Zůstane Ti přístup do databáze online výukových materiálů a online deníku ponorů - logbooku. Dostaneš časově neomezenou potápěčskou licenci, která tě opravňuje k potápění do hloubky 12 nebo 18 metrů.

Instruktor

Tomáš Borkovec "Borky"

Profík, potápěč, milovník vody, extrémních sportů, přírody a hlavně instruktor potápění tělem i duší. Na profesním taxametru mu svítí 3000+ ponorů a stovky ocertifikovaných potápěčů a tím to rozhodně nekončí. Učit zvládne jak česky, tak i anglicky a to hlavně díky dlouhému působení na Maledivách, Kambodži a Indonésii. Navíc je to velkéj pohodář a kliďas. S Borkym budeš v těch nejlepších rukou.

Další potápěčské kurzy

Můžeš pokračovat v dalším potápěčském vzdělávání

SSI

Advanced Open Water Diver

Chceš se dál zdokonalovat, učit se a pokořit nové výzvy? Kurz Advanced Open Water Diver se zaměřuje na několik specializací, které si zvolíš a naučíš. Noční ponory, navigace pod vodou, potápění s NITROXem a další.

SSI

Wreck Diver

Jedná se o specializaci přímo na vraky. Kurz Wreck Diver - neboli vrakový potápěč, Tě naučí jak bezpečně nahlédnout do vraku, co Tě tam může čekat a jak správně plánovat vrakové ponory.

SSI

Deep Diver

Lákají Tě hloubky, ať už dole leží vrak, poklad nebo třeba buddyho ztracená akční kamera? Kurz Deep Diver Tě seznámí se všemi náležitostmi, které s sebou potápění do větších hloubek nese. Po úspěšném dokončení kurzu můžeš provádět ponory se vzduchem do 40 metrů.

Potápěčská škola

Napiš nebo se rovnou zastav

Adresa

Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

    DIVE5

    Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

    www.DIVE5.cz