Kurz Scuba Diver

Potápěčská škola

Kurz Scuba Diver

Přehled kurzu

Scuba Diver

CELOSVĚTOVÁ LICENCE

Podrobnosti

Program SSI Scuba Diver, který využívá online výuku, ponory v uzavřeném prostoru a na otevřené vodě, je dokonalým základem pro získání jistoty a bezpečnosti potápěče. S profesionálem SSI se naučíš vše, co potřebuješ k potápění ve volné vodě až do hloubky 12 metrů. V tomto programu absolvujete téměř polovinu výcviku v kurzu Open Water Diver a můžeš si snadno zvýšit svou certifikaci. Stačí absolvovat zbývající akademické lekce a výcvik v uzavřené vodě a dva výcvikové ponory na otevřené vodě.

Minimální věk pro účast

10 let.

Předpoklady pro výcvik

způsobilost k plavání, žádné předpokládané certifikace

Výuka teorie

3 lekce

Výuka v bazénu + otevřené vodě

3+2 ponory

Kolik stojí kurz Scuba Diver

5.490 Kč

Co kurz obsahuje

Skoro všechno - od zapůjčení vybavení, přes pojištění, vstupy do bazénu a poplatky za vystavení certifikace. S sebou potřebuješ plavky, ručník a ABC - masku, šnorchl a ploutve. Nicméně ploutve Ti můžeme půjčit i my.

Co kurz neobsahuje

Jak jsme již zmínili - neobsahuje ABC, tedy masku, šnorchl a ploutve. Ty je lepší mít vlastní. Vše ostatní Ti půjčíme. Neobsahuje vstupy na české lokality, popřípadě dokončování kurzů v zahraničí. To řešíme individuálně dle požadavků vás, zákazníků.

Po ukončení kurzu

Hlavně spousta zážitků, nových přátel a zkušeností. Zůstane Ti přístup do databáze online výukových materiálů a online deníku ponorů - logbooku. Dostaneš časově neomezenou potápěčskou licenci, která Tě opravňuje k potápění do hloubky 12 metrů s profesionálem SSI po celém světě.

PADI 2
PADI
ssi
SSI
iantd
IANTD
dan
DAN potápěčské pojištění

Potápěčská škola DIVE5

Feel the Water

Instruktor

Tomáš Borkovec "Borky"

Profík, potápěč, milovník vody, extrémních sportů, přírody a hlavně instruktor potápění tělem i duší. Na profesním taxametru mu svítí 3000+ ponorů a stovky ocertifikovaných potápěčů a tím to rozhodně nekončí. Učit zvládne jak česky, tak i anglicky a to hlavně díky dlouhému působení na Maledivách, Kambodži a Indonésii. Navíc je to velkéj pohodář a kliďas. S Borkym budeš v těch nejlepších rukou.

Další potápěčské kurzy

Můžeš pokračovat v dalším potápěčském vzdělání

SSI / PADI

Advanced Open Water Diver

Chceš se dál zdokonalovat, učit se a pokořit nové výzvy? Kurz Advanced Open Water Diver se zaměřuje na několik specializací, které si zvolíš a naučíš. Noční ponory, navigace pod vodou, potápění s NITROXem a další.

SSI / PADI

Dry Suit Diver

Chceš se potápět i u nás, a řešíš, že je Ti zima? Řešením je suchý oblek. Říká se, že když člověk přesedlá do suchého obleku, učí se znovu potápět. Částečně je to pravda. Je potřeba se s oblekem naučit pracovat. Přece jen, jsi v suchu a to je úplně nový pocit. Kurz Dry Suit Diver Tě naučí jak se správně a bezpečně potápět v suchém obleku a jak se o něj starat.

SSI / PADI

DIVER Stress & RESCUE

Každý by měl vědět, co je potřeba dělat, když se stane potápěčská nehoda a jak zvládat strach. Kurz Diver Stress & Rescue Tě naučí, jak těmto situacím předcházet, řešit je a brát si z nich ponaučení. Naučí Tě první pomoci, jak poskytovat kyslík a jak pracovat se stresem.

SSI / PADI

Wreck Diver

Jedná se o specializaci přímo na vraky. Kurz Wreck Diver - neboli vrakový potápěč, Tě naučí jak bezpečně nahlédnout do vraku, co Tě tam může čekat a jak správně plánovat ponory na vraky.

SSI / PADI

Deep Diver

Lákají Tě hloubky, ať už dole leží vrak, poklad nebo třeba buddyho ztracená akční kamera? Kurz Deep Diver Tě seznámí se všemi náležitostmi, které s sebou potápění do větších hloubek nese. Po úspěšném dokončení kurzu můžeš provádět ponory se vzduchem do 40 metrů.

Profesionální kurz

Divemaster / Dive Guide

Láká Tě první profesionální licence? Baví Tě potápění tak moc, že bys chtěl být potápěčským průvodcem, divemasterem a pomáhat instuktorovi s kurzy? Divemaster je první profesionální licence. V tomto kurzu nejde o Tvoje potápěčské dovednosti, ale o to jestli je umíš předat dál. Jedná se o delší kurz, který Ti pomůže načerpat zkušenosti s fungováním potápěčského centra.

Potápěčská škola

Napiš nebo se rovnou zastav

Adresa

Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

    DIVE5

    Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

    www.DIVE5.cz