Feel the water

Proč to vlastně děláme?

Chceme podpořit naší komunitu potápěčů a proto hledáme stejně zapálené lidi jako jsme my. Voda je naše vášeň a život pod vodou je mnohem jednodušší, než nad ní. Voda Ti dovolí soustředit se jen na sebe a na daný moment na daném místě.

2 x Scuba Diver

Ty a Buddy

Potápění je založené na systému buddy team. Tvůj buddy Ti pomůže jak nad vodou, tak i pod vodou. Proto je dobré mít u sebe někoho, koho znáš a věříš mu.

Pojďte do toho!

Jak na to

Vydej se se svým buddy na jedinečné dobrodružství. Jsou to právě společné zážitky, které nás spojují. Jedna cesta, jeden cíl.

2 x Potápěčský kurz OWD

6000,- Kč

2 x Certifikovaný kurz přístrojového potápění pro začátečníky s platností po celém světě.

 • Seznámení s kurzem

 • Teorie / studium online

 • Bazénový výcvik 3-4 lekce

 • 4 výcvikové ponory na volné vodě

 • Certifikace potápěče OWD

Mám Buddyho a jdem do toho!

Kde najdu kód?

Jedním ze způsobů, jak získat kód k této jedinečné akci je sledovat známé influencery na sociálních sítích a samozřejmě náš Facebook/Instagram.

Jak koupit

2 x OWD kurz

Je to snadné. Stačí kliknout na odkaz níže a v košíku zadat slevový kód, který Ti umožní koupit 2x OWD kurz za akční cenu 6.000,- Kč včetně DPH. Pozor, akce je časově omezená.

KOUPIT 2 x OWD

KUPÓN

BUDDYTEAM

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/sites/3/site79443/public_html/wp-content/themes/stukram/vc_templates/vc_row.php on line 125

Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/sites/3/site79443/public_html/wp-content/themes/stukram/vc_templates/vc_row.php on line 162

  PRODEJNA - ŠKOLA - PŮJČOVNA - CESTOVÁNÍ - SERVIS

  Největší potápěčské centrum v ČR.

  Feel the Water

  E-shop