Kurz Open Water Diver

Open Water Diver

Kurz Open Water Diver

Potápěčská škola

Feel the Water

Objevuj

Moře a oceány tvoří asi 71% zemského povrchu a to většina ještě nebyla ani prozkoumána. Pokud Tě baví objevovat nové světy a kouty planety, potápění bude prostředkem, jak svoje touhy uspokojit.

Hlavně bezpečně

Potápění je krásný a bezpečný sport, jen je potřeba ho dělat pořádně. A co to znamená? Především dbáme na všechny předepsané postupy, počty lekcí v bazénu a hodin teoretické přípravy mimo něj.

Vzdělávej se

Základním kurzem potápění tato cesta nekončí. Naopak. Kurz Open Water Diver je prvním schůdkem do nekončícího světa poznání, vzdělávání a nového životního stylu. Nové kurzy, destinace, zkušenosti, kamarádi. To vše je potápění.

Přehled kurzu

Open Water Diver

CELOSVĚTOVÁ LICENCE

Teorie

Teorie je na dvě části - online pomocí moderních metod a videí. Druhá část je složitější a nejdůležitější - témata projdeš společně s instruktorem. Oprášíme základy fyziky, fyziologie, ale hlavně to bude o potápění.

První ponory v bazénu

Ať to učení není úplná nuda, je potřeba to prokládat nečím zábavnějším - potápěním. Všechny moudra, které načerpáš, si pak hezky vyzkoušíš v bazénu. V kontrolovaném prostředí, kde se nemůže nic stát. A bazénu si užiješ víc než dost.

Otevřená voda

Teď to začne být vostrý. Kecáme!😎 Jen je potřeba ověřit, že všechno co jsme Tě naučili umíš použít v reálném prostředí. První dva ponory půjdeme maximálně do hloubky 12m a další dva ponory se ponoříme až k 18 metrům, což je hloubkový limit, kam se můžeš s licencí OWD podívat.

Další info

Výcvik probíhá v malých skupinkách a v individuálním tempu, abyste se při potápění cítili jistě, bezpečně a pohodlně. A kdo se může začít potápět? Junioři od 10 let, ségra, brácha, máma, táta, babička, dědeček a kdokoliv další, komu to zdraví dovolí.

Instruktor

Tomáš Borkovec "Borky"

Profík, potápěč, milovník vody, extrémních sportů, přírody a hlavně instruktor potápění tělem i duší. Na profesním taxametru mu svítí 3000+ ponorů a stovky ocertifikovaných potápěčů a tím to rozhodně nekončí. Učit zvládne jak česky, tak i anglicky a to hlavně díky dlouhému působení na Maledivách, Kambodži a Indonésii. Navíc je to velkéj pohodář a kliďas. S Borkym budeš v těch nejlepších rukou.

Kolik stojí kurz OWD

12.900 Kč

Co kurz obsahuje

Skoro všechno - od zapůjčení vybavení, přes pojištění, vstupy do bazénu a poplatky za vystavení certifikace. S sebou potřebuješ plavky, ručník a ABC - masku, šnorchl a ploutve. Nicméně ploutve Ti můžeme půjčit i my.

Co kurz neobsahuje

Jak jsme již zmínili - neobsahuje ABC, tedy masku, šnorchl a ploutve. Ty je lepší mít vlastní. Vše ostatní Ti půjčíme. Neobsahuje vstupy na české lokality, popřípadě dokončování kurzů v zahraničí. To řešíme individuálně dle požadavků vás, zákazníků.

Po ukončení kurzu

Hlavně spousta zážitků, nových přátel a zkušeností. Zůstane Ti přístup do databáze online výukových materiálů a online deníku ponorů - logbooku. Dostaneš časově neomezenou potápěčskou licenci, která tě opravňuje k potápění do hloubky 18 metrů po celém světě.

PADI 2
PADI
ssi
SSI
iantd
IANTD
dan
DAN potápěčské pojištění

Další potápěčské kurzy

Můžeš pokračovat v dalším potápěčském vzdělání

SSI / PADI

Advanced Open Water Diver

Chceš se dál zdokonalovat, učit se a pokořit nové výzvy? Kurz Advanced Open Water Diver se zaměřuje na několik specializací, které si zvolíš a naučíš. Noční ponory, navigace pod vodou, potápění s NITROXem a další.

SSI / PADI

Dry Suit Diver

Chceš se potápět i u nás, a řešíš, že je Ti zima? Řešením je suchý oblek. Říká se, že když člověk přesedlá do suchého obleku, učí se znovu potápět. Částečně je to pravda. Je potřeba se s oblekem naučit pracovat. Přece jen, jsi v suchu a to je úplně nový pocit. Kurz Dry Suit Diver Tě naučí jak se správně a bezpečně potápět v suchém obleku a jak se o něj starat.

SSI / PADI

DIVER Stress & RESCUE

Každý by měl vědět, co je potřeba dělat, když se stane potápěčská nehoda a jak zvládat strach. Kurz Diver Stress & Rescue tě naučí, jak těmto situacím předcházet, řešit je a brát si z nich ponaučení. Naučí Tě první pomoci, jak poskytovat kyslík a jak pracovat se stresem.

SSI / PADI

Wreck Diver

Jedná se o specializaci přímo na vraky. Kurz Wreck Diver - neboli vrakový potápěč, Tě naučí jak bezpečně nahlédnout do vraku, co Tě tam může čekat a jak správně plánovat ponory na vraky.

SSI / PADI

Deep Diver

Lákají Tě hloubky, ať už dole leží vrak, poklad nebo třeba buddyho ztracená akční kamera? Kurz Deep Diver Tě seznámí se všemi náležitostmi, které s sebou potápění do větších hloubek nese. Po úspěšném dokončení kurzu můžeš provádět ponory se vzduchem do 40 metrů.

Profesionální kurz

Divemaster / Dive Guide

Láká Tě první profesionální licence? Baví tě potápění tak moc, že bys chtěl být potápěčským průvodcem, divemasterem a pomáhat instuktorovi s kurzy? Divemaster je první profesionální licence. V tomto kurzu nejde o Tvoje potápěčské dovednosti, ale o to jestli je umíš předat dál. Jedná se o delší kurz, který Ti pomůže načerpat zkušenosti s fungováním potápěčského centra.

Potápěčská škola

Napiš nebo se rovnou zastav

Adresa

Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

    DIVE5

    Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

    www.DIVE5.cz