Kurzy Open Water Diver

Potápěčská škola

Kurzy Open Water Diver

Přehled kurzu

Open Water Diver

CELOSVĚTOVÁ LICENCE

Podrobnosti

Tento celosvětově uznávaný výcvikový program je tím nejlepším způsobem, jak začít své celoživotní dobrodružství jako certifikovaný potápěč. Individuální výuka je kombinována s výcvikem ve vodě, přičemž získáváte dovednosti a zkušenosti potřebné k tomu, aby jste se pod vodou cítili skutečně pohodlně. Po absolvování kurzu budete certifikováni jako potápěči na otevřené vodě SSI Open Water Diver.

Minimální věk pro účast

10 let.

Předpoklady pro výcvik

způsobilost k plavání, žádné předpokládané certifikace

Výuka teorie

6 lekcí

Výuka v bazénu + otevřené vodě

3 x 2 bazénové lekce + 4 ponory na otevřené vodě

Kolik stojí kurz Open Water Diver

12.900 Kč

Co kurz obsahuje

Skoro všechno - od zapůjčení vybavení, přes pojištění, vstupy do bazénu a poplatky za vystavení certifikace. S sebou potřebuješ plavky, ručník a ABC - masku, šnorchl a ploutve. Nicméně ploutve Ti můžeme půjčit i my.

Co kurz neobsahuje

Jak jsme již zmínili - neobsahuje ABC, tedy masku, šnorchl a ploutve. Ty je lepší mít vlastní. Vše ostatní Ti půjčíme. Neobsahuje vstupy na české lokality, popřípadě dokončování kurzů v zahraničí. To řešíme individuálně dle požadavků vás, zákazníků.

Po ukončení kurzu

Hlavně spousta zážitků, nových přátel a zkušeností. Zůstane Ti přístup do databáze online výukových materiálů a online deníku ponorů - logbooku. Dostaneš časově neomezenou potápěčskou licenci, která Tě opravňuje k potápění do hloubky 18 metrů po celém světě.

PADI 2
PADI
ssi
SSI
iantd
IANTD
dan
DAN potápěčské pojištění

Potápěčská škola DIVE5

Feel the Water

Instruktor

Tomáš Borkovec "Borky"

Profík, potápěč, milovník vody, extrémních sportů, přírody a hlavně instruktor potápění tělem i duší. Na profesním taxametru mu svítí 3000+ ponorů a stovky ocertifikovaných potápěčů a tím to rozhodně nekončí. Učit zvládne jak česky, tak i anglicky a to hlavně díky dlouhému působení na Maledivách, Kambodži a Indonésii. Navíc je to velkéj pohodář a kliďas. S Borkym budeš v těch nejlepších rukou.

Další potápěčské kurzy

Můžeš pokračovat v dalším potápěčském vzdělání

SSI / PADI

Advanced Open Water Diver

Chceš se dál zdokonalovat, učit se a pokořit nové výzvy? Kurz Advanced Open Water Diver se zaměřuje na několik specializací, které si zvolíš a naučíš. Noční ponory, navigace pod vodou, potápění s NITROXem a další.

SSI / PADI

Dry Suit Diver

Chceš se potápět i u nás, a řešíš, že je Ti zima? Řešením je suchý oblek. Říká se, že když člověk přesedlá do suchého obleku, učí se znovu potápět. Částečně je to pravda. Je potřeba se s oblekem naučit pracovat. Přece jen, jsi v suchu a to je úplně nový pocit. Kurz Dry Suit Diver Tě naučí jak se správně a bezpečně potápět v suchém obleku a jak se o něj starat.

SSI / PADI

DIVER Stress & RESCUE

Každý by měl vědět, co je potřeba dělat, když se stane potápěčská nehoda a jak zvládat strach. Kurz Diver Stress & Rescue Tě naučí, jak těmto situacím předcházet, řešit je a brát si z nich ponaučení. Naučí Tě první pomoci, jak poskytovat kyslík a jak pracovat se stresem.

SSI / PADI

Wreck Diver

Jedná se o specializaci přímo na vraky. Kurz Wreck Diver - neboli vrakový potápěč, Tě naučí jak bezpečně nahlédnout do vraku, co Tě tam může čekat a jak správně plánovat ponory na vraky.

SSI / PADI

Deep Diver

Lákají Tě hloubky, ať už dole leží vrak, poklad nebo třeba buddyho ztracená akční kamera? Kurz Deep Diver Tě seznámí se všemi náležitostmi, které s sebou potápění do větších hloubek nese. Po úspěšném dokončení kurzu můžeš provádět ponory se vzduchem do 40 metrů.

Profesionální kurz

Divemaster / Dive Guide

Láká Tě první profesionální licence? Baví Tě potápění tak moc, že bys chtěl být potápěčským průvodcem, divemasterem a pomáhat instuktorovi s kurzy? Divemaster je první profesionální licence. V tomto kurzu nejde o Tvoje potápěčské dovednosti, ale o to jestli je umíš předat dál. Jedná se o delší kurz, který Ti pomůže načerpat zkušenosti s fungováním potápěčského centra.

Potápěčská škola

Napiš nebo se rovnou zastav

Adresa

Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

    DIVE5

    Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

    www.DIVE5.cz