Kondiční ponor

Bazén Na výstavišti, Praha 7

Kondiční ponor

Kondiční ponor

Bazén Na výstavišti, Praha 7

Kondiční ponor

Potápěčská škola

Feel the Water

Proč

Když jste se delší dobu nepotápěli, snadno se vám stane, že zapomenete na potápěčské dovednosti a ztratíte sebedůvěru. Díky kurzu SSI Scuba Skills Update vás v nejbližší době vrátíme zpět do vody.

Pro koho

Tento osvěžující kurz potápění vám umožní zopakovat si a procvičit potápěčské dovednosti, které jste se naučili v programu Open Water Diver, pod vedením profesionála SSI.

Pod vodou

Tento kurz se skvěle hodí pro absolvování před potápěčskou dovolenou, takže budete trávit méně času starostmi o své dovednosti a budete více času obdivovat mořský život.

Scuba skills Update

Oživení potápěčských dovedností

Bazén Na výstavišti, Praha 7

Teorie

Teorie je na dvě části - online pomocí moderních metod a videí. Druhá část je složitější a nejdůležitější témata projdeš společně s instruktorem. Oprášíme základy fyziky, fyziologie, ale hlavně to bude o potápění.

Bazén

Ať to učení není úplná nuda, je potřeba to prokládat nečím zábavnějším - potápěním. Všechny moudra, které načerpáš, si pak hezky vyzkoušíš v bazénu. V kontrolovaném prostředí, kde se nemůže nic stát. A bazénu si užiješ víc než dost.

Instruktor

Tomáš Borkovec "Borky"

Profík, potápěč, milovník vody, extrémních sportů, přírody a hlavně instruktor potápění tělem i duší. Na profesním taxametru mu svítí 3000+ ponorů a stovky ocertifikovaných potápěčů a tím to rozhodně nekončí. Učit zvládne jak česky, tak i anglicky a to hlavně díky dlouhému působení na Maledivách, Kambodží a Indonésii. Navíc je to velkéj pohodář a kliďas. S Borkym budeš v těch nejlepších rukou.

Kolik stojí kondiční ponor

990 Kč

Co kurz obsahuje

Skoro všechno - od zapůjčení vybavení, přes pojištění, vstupy do bazénu a poplatky za vystavení certifikace. S sebou potřebuješ plavky, ručník a ABC - masku, šnorchl a ploutve. Nicméně ploutve ti můžeme půjčit i my.

Co kurz neobsahuje

Jak jsme již zmínili - neobsahuje ABC, tedy masku, šnorchl a ploutve. Ty je lepší mít vlastní. Vše ostatní Ti půjčíme. Neobsahuje vstupy na české lokality, popřípadě dokončování kurzů v zahraničí. To řešíme individuálně dle požadavků vás, zákazníků.

Po ukončení kurzu

Hlavně spousta zážitků, nových přátel a zkušeností. Zůstane Ti přístup do databáze online výukových materiálů a online deníku ponorů - logbooku. Dostaneš časově neomezenou potápěčskou licenci, která tě opravňuje k potápění do hloubky 18 metrů po celém světě.

PADI 2
PADI
ssi
SSI
iantd
IANTD
dan
DAN potápěčské pojištění

Další potápěčské kurzy

Můžeš pokračovat v dalším potápěčském vzdělání

SSI / PADI

Advanced Open Water Diver

Chceš se dál zdokonalovat, učit se a pokořit nové výzvy? Kurz Advanced Open Water Diver se zaměřuje na několik specializací, které si zvolíš a naučíš. Noční ponory, navigace pod vodou, potápění s NITROXem a další.

SSI / PADI

Dry Suit Diver

Chceš se potápět i u nás, a řešíš, že je ti zima? Řešením je suchý oblek. Říká se, že když člověk přesedlá do suchého obleku, učí se znovu potápět. Částečně je to pravda. Je potřeba se s oblekem naučit pracovat. Přece jen, jsi v suchu a to je úplně nový pocit. Kurz Dry Suit Diver tě naučí jak se správně a bezpečně potápět v suchém obleku a jak se o něj starat.

SSI / PADI

DIVER Stress & RESCUE

Každý by měl vědět, co je potřeba dělat, když se stane potápěčská nehoda a jak zvládat strach. Kurz Diver Stress & Rescue tě naučí, jak těmto situacím předcházet, řešit je a brát si z nich ponaučení. Naučí tě první pomoci, jak poskytovat kyslík a jak pracovat se stresem.

SSI / PADI

Wreck Diver

Jedná se o specializaci přímo na vraky. Co si budeme, železo (vraky) ti nikam neuplave a když kapitán lodi trefí lokalitu, kde vrak leží, máš téměř 100% jistotu, že si jej budeš moci prohlédnout. Kurz Wreck Diver - neboli vrakový potápěč, tě naučí jak bezpečně nahlédnout do vraku, co tě tam může čekat a jak správně plánovat ponory na vraky.

SSI / PADI

Deep Diver

Lákají tě hloubky, ať už dole leží vrak, poklad nebo třeba buddyho ztracená akční kamera? Kurz Deep Diver tě seznámí se všemi náležitostmi, které s sebou potápění do větších hloubek nese. Po úspěšném dokončení kurzu můžeš provádět ponory se vzduchem do 40 metrů.

Profesionální kurz

Divemaster / DIve Guide

Láká tě první profesionální licence? Baví tě potápění tak moc, že bys chtěl být potápěčským průvodcem, divemasterem a pomáhat instuktorovi s kurzy? Divemaster je první profesionální licence. V tomto kurzu nejde o tvoje potápěčské dovednosti, ale o to jestli je umíš předat dál. Jedná se o delší kurz, který ti pomůže načerpat zkušenosti s fungováním potápěčského centra.

Potápěčská škola

Napiš nebo se rovnou zastav

Adresa

Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

  DIVE5

  Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

  www.DIVE5.cz

  Potápěčská škola

  Napiš nebo se rovnou zastav

  [/vc_column_inner][/vc_row_inner]

  Adresa

  Modřanská 307/98, 147 00 Praha 4

  [/vc_column]
  DIVE5 mapa
  [/vc_row]

  Potápěčské centrum, škola, půjčovna a cestování

  www.DIVE5.cz